Ndryshimi mes inspektimeve të "Albawings"

95 bytes added ,  2 vjet më parë
v
(→‎Flota Ajrore: rregullim i sintaksës duke përdorur AWB)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Flota Ajrore==
 
Kompania ajrore momentalisht operon me një [[Boeing 737-500]] (ZA-AWA),dhe injë [[Boeing 737-400]] (ZA-AWB) të përshtatshëm për fluturime të shkurtra drejt Europës e kryesisht [[Italisë]], si destinacion kryesor.<ref>http://albawings.com/web/about/</ref>
 
<center>
|126
| 126
|
|-
|[[Boeing 737-400]]
|1
|&mdash;
|&mdash;
|170
| 170
|
|-
!Total
!12
!—
!colspan="3"|
2

edits