Ndryshimi mes inspektimeve të "Angelina Jolie"

18 bytes removed ,  2 vjet më parë
→‎Jeta private: rregullova gabime qe ishin bere josaktesine e tekstit sepse angeli jolie tani eshte divorcuar nga Brad Pitt
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor (2) duke përdorur AWB)
(→‎Jeta private: rregullova gabime qe ishin bere josaktesine e tekstit sepse angeli jolie tani eshte divorcuar nga Brad Pitt)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Jeta private ==
[[Skeda:AngelinaJolieBradPittAAFeb09.jpg|parapamje|250px|right|Jolie dhe Pitt në ndarjen e çmimeve [[81st Academy Awards]] në shkurt 2009]]
E divorcuar me aktorin [[Jonny Lee Miller]] dhe [[Billy Bob Thornton]],gjithashtu tanieshte jetondivircuar me [[Brad Pitt]] duke njëmarre marrëdhëniene kujdestari kate tërhequrgjithe vëmendjenfemijet e mediave në mbarë botën. Jolie dhe Pitt kanë adoptuar tre fëmijë, Maddox, Pax, dhe Zahara, si dhe tre fëmijët e biologjike, Shiloh, Knox dhe Viviennesaj.
Jolie dhe Pitt kanë adoptuar tre fëmijë, Maddox, Pax, dhe Zahara, si dhe tre fëmijët e biologjike, Shiloh, Knox dhe Vivienne.
 
== [[Filmografia]] ==
Anonymous user