Dallime mes rishikimeve të "Galishti"

20 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 0
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
|Vendasit =
|Krahina =
|Lartësia = 627
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|CET]]([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|CEST]]([[UTC+2]])
|Kodi Postal = 1434
|Prefiksi = (+389) 034
|Targa e automjeteve = KA
|CoordAddon =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=41 | gjer_m=19 | gjer_s=16 | gjer_dr =N
| gjat_g=21 | gjat_m=51 | gjat_s=50 | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësi =