Ndryshimi mes inspektimeve të "Romani"

147 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Emoji
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Romani eshte novela😂novela eshte romani.Si bibla qe kam un me shptepi 91 94 mo mca karin ti mu na fal na fal na fal. Romai eshte nje shkrim i gjinise epike. Kaq di une. Hajd shnet 💩💩💩.
 
 
Ome. Ai qe po e lexon kete gje dhe ka nevoje per nje informacion me vjen keq por tani e kane budallenjt ne dore (te gjithe njerezit) prandaj...
Anonymous user