Ndryshimi mes inspektimeve të "Romani"

91 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
 
Ome. Ai qe po e lexon kete gje dhe ka nevoje per nje informacion me vjen keq por tani e kane budallenjt ne dore (te gjithe njerezit) prandaj...
Anonymous user