Ndryshimi mes inspektimeve të "Romani"

55 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Romani eshte novela😂novela eshte romani.Si bibla qe kam un me shptepi 91 94 mo mca karin ti mu na fal na fal na fal. Romai eshte nje shkrimGjaku i gjinise epike. Kaqjezusiiiitt disa une.her Hajdne shnetna 💩💩💩.beekonn
Pillropshat vrapojn me gjith ate shpejtsi....
 
Fugoni po vinte nga lezha dhe makina tjeter po vinte nga cemeni po vinte per tala sheh punt e vet...
 
Ome. Ai qe po e lexon kete gje dhe ka nevoje per nje
5

edits