Ndryshimi mes inspektimeve të "Planeti xhuxh"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Emoji
'''Planetët xhuxhi''' janë [[Ceres|Cerusi]] dhe [[Plutoni (planet)|Plutoni]]. Cerusi nuk përmendet sepse është me i vogël se Plutoni ndërsa Plutoni gjithashtu edhe te shume i vogël dhe edhteeshte fshire edhe ai nga lista e planetëve...👽
 
[[Kategoria:Planetë]]
Anonymous user