Ndryshimi mes inspektimeve të "Deçani"

2 bytes added ,  2 vjet më parë
(Rregullova numrin e targave dhe kryetarin e komunës!)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Politika ==
* Partia Fituese [[AAK]]
* AAK - RasimBashkim SelmanajRamosaj
* [[LDK]] - MehmetMal BojkuLokaj
* [[PDK|VV]] - MusëZekë MushkolajSinanaj
* LDDPDK - BlerimBlerand BajraktarajKadriaj
* PSDNISMA - TahirShkodran KuçiImeraj
 
== Infrastruktura ==
Anonymous user