Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Hormova"

Përshëndetje Hormova. Përkthimi i faqes [[Lekli]] që ke bërë nuk është i mirë. Të lus që në të ardhmen të mos i përkthesh në mënyrë automatike, sepse nuk dalin të mira. Përkthimet e dobëta do të detyrohem t'i fshij ashtu si kontributet e sockpuppet-ëve.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 16 Shkurt 2018 14:24 (CET)
Përshëndetje Udha. Falënderoj [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] për pritjen dhe ty për pritjen dhe vërejtjen, nëse ke mirësinë të ma paraqesësh ku nuk ishte bërë si duhet përkthimi, do të sigurohem që ta përmirësoj. Nuk e kuptoj se çfarë do të thuash me fshirje për përkthim të dobët dhe sockpuppet?
Or taj, nuk eshte e thene te kesh njohuri nga wikipedia per te ditur c'eshte nje perkthim i dobet :) Mos harro te shtosh nje email--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 16 Shkurt 2018 15:11 (CET)
3.727

edits