Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Hormova"

Përshëndetje Udha. Falënderoj [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] për pritjen dhe ty për pritjen dhe vërejtjen, nëse ke mirësinë të ma paraqesësh ku nuk ishte bërë si duhet përkthimi, do të sigurohem që ta përmirësoj. Nuk e kuptoj se çfarë do të thuash me fshirje për përkthim të dobët dhe sockpuppet?
Or taj, nuk eshte e thene te kesh njohuri nga wikipedia per te ditur c'eshte nje perkthim i dobet :) Mos harro te shtosh nje email--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 16 Shkurt 2018 15:11 (CET)
Taj? Nëse nuk ke çfarë të paraqesësh atëherë nuk ke çfarë të gjykosh. Kur hyra shkruante "me dëshirë". Nuk thashe qe e ke obligim ta shtosh emailin Hatake. Nese do shtoje.
3.727

edits