Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Hormova"

ska përmbledhje të redaktimeve
:: Më duhet të të them që ke ngatërruar adresë a derëbardhë, nuk jam as Hatake e as gjurmashka e tij. Unë u nisa vetëm të kontribuoj për viset e krahinës sime dhe çka e përbën, nuk e di ç'ke ti me veten a të tjerët, por me sa kuptova nga Batua: paske shpënë kohën tënde dëm. Nuk është fisnike t'i grishësh edhe të tjerët në lojën tënde të humbjes së kohës, megjithëse ''mjerimi shoqëri do'' thotë një shprehje. Nejse, qofsh shëndosh --[[Përdoruesi:Hormova|Hormova]] ([[Përdoruesi diskutim:Hormova|diskutimet]]) 16 Shkurt 2018 18:39 (CET)
:::Ja te ta rikujtoj Hatake se te paska kapur skleroza. Fukingusername, Biberi dhe Perralla jane tre socks te Hatakes qe i kam zbuluar une i pari dhe me pas jane bllokuar. Ne te tri rastet pretendoje se nuk je Hatake, se je "vellai" "tezja" apo "halla" e tij.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 16 Shkurt 2018 23:37 (CET)
::::Për zbulime të rëndësishme kontribuo në [[Zbulimet e medha gjeografike|këtë artikull]]. Këto laj-thajet e tua në përpjekje për t'i dhënë rëndësi vetes gjoja se po gjuan shtrigat e Salemit të wikipedia-s m'i kurse më mirë. Flefsh rehat --[[Speciale:Kontributet/79.171.53.241|79.171.53.241]] 17 Shkurt 2018 00:24 (CET)
Anonymous user