Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Hormova"

v
== IPs ==
 
Te tuat jane [https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/79.171.53.241 keto kontribute]? Po [https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/79.106.126.249 keto]? Mundesisht edito me nofke, jo me IP, per sigurine tende dhe per ate te komunitetit.--[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 17 Shkurt 2018 01:09 (CET)