Ndryshimi mes inspektimeve të "Cërnica"

40 bytes added ,  2 vjet më parë
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Ramiz Cërnica]]
* [[Kadri Halimi]]
* [[Raif Halimi - Cernica]]
* [[Mehmet Halimi]]
 
 
<!-- == Burimet == -->