Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Hormova"

:::Ja te ta rikujtoj Hatake se te paska kapur skleroza. Fukingusername, Biberi dhe Perralla jane tre socks te Hatakes qe i kam zbuluar une i pari dhe me pas jane bllokuar. Ne te tri rastet pretendoje se nuk je Hatake, se je "vellai" "tezja" apo "halla" e tij.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 16 Shkurt 2018 23:37 (CET)
::::Për zbulime të rëndësishme kontribuo në [[Zbulimet e medha gjeografike|këtë artikull]]. Këto laj-thajet e tua në përpjekje për t'i dhënë rëndësi vetes gjoja se po gjuan shtrigat e Salemit të wikipedia-s m'i kurse më mirë. Flefsh rehat --[[Speciale:Kontributet/79.171.53.241|79.171.53.241]] 17 Shkurt 2018 00:24 (CET)
:Ki miresine dhe mos redakto ne artikujt ku ke redaktuar me sock tjere, sic bere te [[Naim Frashëri]]--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 18 Shkurt 2018 19:39 (CET)
 
== IPs ==
3.727

edits