Ndryshimi mes inspektimeve të "Informatika"

61 bytes added ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 213.135.160.92) dhe riktheu rishikimin 1839836 nga Βατο: vandalizëm
(❤❤❤❤❤❤❤❤😣💕👾💙💙😍😍😍)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Emoji
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 213.135.160.92) dhe riktheu rishikimin 1839836 nga Βατο: vandalizëm)
10110+1011
 
== Referencat ==
Hello my💙💙une jam Amina ju jus ini💍👍👎❣😂😗⛄😗⛄💗🌊⛄💗
<references/>
 
{{Commonscat|Computer science}}
 
{{Informatika}}
{{Teknologjia}}
 
[[Kategoria:Shkencë]]
[[Kategoria:Informatikë|*]]
3.727

edits