Ndryshimi mes inspektimeve të "Presidenca e Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Për përmirësim}}
{{Pp}}
 
Ibrahim Rugova President i parë i Kosoves prej vitit 1993 deri në vitin 2006
 
Presidenti i Pestë Aktual i Kosoves është Hashim Thaçi
 
==Zyra dhe Funksioni==
STATUSI DHE KOMPETENCAT KUSHTETUESE TË PRESIDENTIT TË REPUBLIKËS SË KOSOVËS