Dallime mes rishikimeve të "Republika Çeke"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.2.172) dhe riktheu rishikimin 1797776 nga JonaRizvanolli
(→‎Të tjera: Rregullova gabimet)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.2.172) dhe riktheu rishikimin 1797776 nga JonaRizvanolli)
 
== Të tjera ==
* [[KatolicizmiIslami në Çeki]]
* Pushime
* Telekomunikacioni