Ndryshimi mes inspektimeve të "Besëlidhja e Vjetër"

shtova nje link te jashtem
(→‎top: rregullim i sintaksës)
(shtova nje link te jashtem)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.shkrimet.com Shkrimet] - një platformë për leximin dhe studimin e Biblës shqip
 
[[Kategoria:Bibël]]
[[Kategoria:Besëlidhja]]