Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndok Gjeloshi"

29 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (ok per ndryshimet e tjera, po a ka mundesi qe infobox-i te mos jete ne gjendje amullie/gjurulldie?)
v
{{Infobox person
| emri = Ndok Gjeloshi ([[1893]]-[[1943]])
| emër tjetër =
| foto = Ndok Gjeloshi.jpg
| partia =
| statusi civil =
| bashkëshortja = Margarita Gjeloshi
}}
'''Ndok Gjeloshi''' (Mekshaj të [[Nënmavriq|Nënmavriqit]], [[15 Nëntor|15 nëntor]] [[1893]] - [[Tirana|Tiranë]], [[11 Prill|11 prill]] [[1943]]) ka qenë xhandar, ushtarak dhe veprimtar politik shqiptar.
263

edits