Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Fapaf"

:::::Profesioni "atentator"?! Mos na humb kohën me kotësira të lutem. [[Lev Nussimbaum|Ky]] ka edhe libra tjerë të mirë, lexoji.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:00 (CET)
::::::Tani eshte me mire, me çdo paragraf te referencuar dhe detajin kot qe theksove te ndrequr --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:05 (CET)
::::::: Or taj, kanë redaktuar edhe përdorues tjerë, me IP, (mbase ti), dhe po ua zhbën mundin pa arsye. Nëse mendon se detaje të caktuara nuk janë në rregull mos e zhbëj të tërin. Më mirë lëre këtë çunin që vrau Esad Pashën dhe shko lexo Esad Beun. Do të ishte më mirë për të gjithë neve--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:10 (CET)
3.727

edits