Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Fapaf"

ska përmbledhje të redaktimeve
:::::::: E ke mjetin krahasues per te pare gjendjen e artikullit me te gjithe paragrafet e referencuar, konstatova me krahasime te rregullta qe gjendja e artikullit me paragrafet te gjitha te referencuara eshte ai qe mora per baze. Per me teper shtova lidhje dhe rregullova edhe detajin i cili vertete nuk perben profesion, siç mire permende. Referencat jane kryesorja --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:14 (CET)
:::::::::Nëse ndonje pjesë, paragraf, fjali nuk është në rregull, redaktoje atë, mos e zhbëj gjithë artikullin. Është shumë më lehtë për ti dalluar ndryshimet që janë bërë në artikull--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:27 (CET)
Hatake mos vandalizo. Ik redakto artikuj tjere para se te bllokohesh.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:36 (CET)
3.727

edits