Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Fapaf"

::::Cfare po flet, artikulli kishte referenca edhe para se te nderhyje ti Biber--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:42 (CET)
:::::Po, por nuk kishte karakter enciklopedik ne pershkrim: ishte i mbushur me epitete, pov dhe propagande nacionaliste. Duhen vetem syze konjiktive te kthjellta qe te kuptohet nje artikull i esellt ne permbajtje. Faktet mjaftojne, glorifikimet jane per gjetke --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:43 (CET)
::::::Demagogjine e perdor per te mbuluar redaktimet arbitrare Hatake. Ti sduhej te ishe ketu ne Wikipedia ne radhe te pare.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:45 (CET)
3.727

edits