Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Fapaf"

ska përmbledhje të redaktimeve
:::::Po, por nuk kishte karakter enciklopedik ne pershkrim: ishte i mbushur me epitete, pov dhe propagande nacionaliste. Duhen vetem syze konjiktive te kthjellta qe te kuptohet nje artikull i esellt ne permbajtje. Faktet mjaftojne, glorifikimet jane per gjetke --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:43 (CET)
::::::Demagogjine e perdor per te mbuluar redaktimet arbitrare Hatake. Ti sduhej te ishe ketu ne Wikipedia ne radhe te pare.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:45 (CET)
:::::::Kerkoje ne fjalor fjalen ''demagogji'' para se ta perdoresh ne nje diskutim ku vetem dy vete marrin pjese, qe te pakten ne leksik te mos mbesesh i panxene [http://fjalori.shkenca.org/ urdhero]. Nuk ka masa punonjese, zotrote --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:58 (CET)
263

edits