Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Udha"

: Çeshtja eshte jo vetem per Rustemin dhe Aqifin, por per histori te shtetit shqiptar, institucioneve te tij, filologji shqiptare, huazime, barbarizma, etimologji, filozofi te se drejtes, filozofi te gjuhes, psikologji, metafizike, histori te njerezimit, histori te feve dhe kushedi se sa fusha te tjera te pahijshme ketu per t'u rreshtuar, sepse me gjase zotrote do t'i kujtoje keto radhe per ''demagogji'', nuk pretendoj te me jape mend nje gavrosh si ti. Kjo jo per t'u mburrur, por sepse eshte fakt. Nese ti do per t'u dukur duke zhbere, vetem meskinitetin tend tregon. Nese ke ndonje fushe te cilen pretendon se njeh, pa qene gavrosh, te inkurajoj t'i japesh vetes. --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 01:09 (CET)
:: Te me flase per meskinitet nje vandalist kronik qe ne kundershtim me rregullat e Wikipedise krijon llogari te rreme meqe tjerat i jane bllokuar, dhe gjithmone me rikthehet me nje personalitet te ri, haha. E ke idene sa qesharak dukesh kur na shet ti moral? Duhet te te vije turp, aq me keq qe turp nuk ke fare--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 4 mars 2018 01:14 (CET)
::: Duhet ta kesh trurin si [https://www.google.co.uk/search?q=sole+fish&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjIxoPgstHZAhUniaYKHYQCANwQ_AUICigB&biw=1360&bih=637 ky peshku] qe ta tkurresh perceptimin njerezor ne menyren se si tregon njeri apo tjetri ne wikipedia: ndersa meskiniteti yt matet me sa kokeshkembesi zhben trajtime me ndershmeri te te vertetave te figurave historike pa pasur jo vetem burimet fizike (sepse jo te gjithe mund t'i kene), por as nocione te shendetshme se si trajtohen. Qesharake eshte se sa gavrosh je ti ne turrevrapin per t'u dukur si polic i trafikut te disa artikujve ku vetem injorancen tende tregon gjoja se njera trajte titulli mbetet origjinale, shterruese dhe perfundimtare. Nderro baterite e sahatit, te pakten te te mos mbese ne vend si ''common sense''-i. --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 01:23 (CET)
263

edits