Dallime mes rishikimeve të "Seit Qemali"

70 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Seit Qemali''' ([[Kaninë]], [[1881]] - [[1944]]) qe prefekt i Vlorës gjatë pushtimit italian në [[Lufta e Parë Botërore|Luftën e Parë Botërore]], botues dhe veprimtar shoqëror<ref>{{Cito web|url=http://www.idituri.com/seit-qemali-ngriti-flamurin-shqiptar-me-26-nentor-1912-ne-llogara/|title=Seit Qemali ngriti flamurin shqiptar, më 26 nëntor 1912, në Llogara|date=16 November 2012|publisher=idituri.com|last=Shaska|first=Fahri}}</ref>.
 
== Biografia ==
137

edits