Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Faqja e përdoruesit"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{politikë zyrtare}}
'''Faqet e përdoruesit''' janë faqet në [[Wikipedia:Hapësira|hapësirat]] Përdoruesi dhe PërdoruesiPërdoruesit diskutim, dhe janë të dobishme për të ndimuar dhe organizuar punën që përdoruesit bëjnë në Wikipedia, dhe duke lehtësuar bashkëveprimin dhe shkëmbimin mes përdoruesve. Faqet e përdoruesve kryesisht janë për diskutim ndërpersonale, njoftime, testime dhe hartiminhartime e skicave/drafteve, dhe, në qoftë se dëshironi, mund të shtohet përmbajtje e kufizuar autobiografike dhe personale.
 
==Terminologjia dhe vendi i faqeve==
:''Vini re: "''Juaj''" në këtë kontekst do të thotë në lidhje me ty, mirëpo nuk të përket ty.''
Anonymous user