Dallime mes rishikimeve të "Komedia Hyjnore"

4 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 31.22.53.140) dhe riktheu rishikimin 1834192 nga Megan Anne-Marie
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 31.22.53.140) dhe riktheu rishikimin 1834192 nga Megan Anne-Marie)
=== Rrafshet kuptimore ===
[[Skeda:Dante in Florence, Italy..jpg|thumb|200px|Shtatore e Dantes, Firence]]
Komedia mund të lexohet në rrafshe të ndryshme kuptimore. Dante vetë thotë se vepra e tij ka më shumë se një j
 
== Përkthime të Komedisë në shqip dhe në të folmet e familjes së saj ==
3.727

edits