Dallime mes rishikimeve të "Justiniani I"

9 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.69) dhe riktheu rishikimin 1848835 nga 2.44.247.210
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.69) dhe riktheu rishikimin 1848835 nga 2.44.247.210)
{{Vini Re!}}
{{Infobox person
| emri qazim = Justiniani I
| emër tjetër kari =
| image = Meister_von_San_Vitale_in_Ravenna_004.jpg
| përshkrimi =