Ndryshimi mes inspektimeve të "Lasgush Poradeci"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.108.54) dhe riktheu rishikimin 1759773 nga Tytuu)
v
{{Wikisource1|Lasgush Poradeci}}
 
{{Autorë shqiptarë|state=autocollapse}}
 
{{DEFAULTSORT:Poradeci, Lasgush}}