Ndryshimi mes inspektimeve të "Esma Ulqinaku"

271 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Esma Ulqinaku''' (Shkodër, 8 dhjetor 1940) ka qenë nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1940 Kategoria:Ministra...
(Faqe e re: '''Esma Ulqinaku''' (Shkodër, 8 dhjetor 1940) ka qenë nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1940 Kategoria:Ministra...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user