Ndryshimi mes inspektimeve të "Esma Ulqinaku"

79 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Esma Ulqinaku''' (Shkodër, 8 dhjetor 1940) ka qenë nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1940 Kategoria:Ministra...)
 
'''Esma Ulqinaku''' ([[Shkodra|Shkodër]], [[8 Dhjetor|8 dhjetor]] [[1940]]) ka qenë nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar.
 
== Biografia ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1940]]
Anonymous user