Ndryshimi mes inspektimeve të "Jovan Bardhi"

216 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Jovan Bardhi''' (Kosovë e Madhe, 15 shkurt 1927) ka qenë ushtar, nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1927 Kateg...
(Faqe e re: '''Jovan Bardhi''' (Kosovë e Madhe, 15 shkurt 1927) ka qenë ushtar, nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1927 Kateg...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user