Ndryshimi mes inspektimeve të "Bashkim Sykja"

237 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Bashkim Sykja''' (Shkodër, 18 qershor 1950) ka qenë nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1950 Kategoria:Ministra...
(Faqe e re: '''Bashkim Sykja''' (Shkodër, 18 qershor 1950) ka qenë nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1950 Kategoria:Ministra...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user