Ndryshimi mes inspektimeve të "Bashkim Sykja"

31 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Bashkim Sykja''' (Shkodër, 18 qershor 1950) ka qenë nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1950 Kategoria:Ministra...)
 
'''Bashkim Sykja''' ([[Shkodra|Shkodër]], [[18 Qershor|18 qershor]] [[1950]]) ka qenë nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
Anonymous user