Ndryshimi mes inspektimeve të "Bashkim Sykja"

49 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Bashkim Sykja''' ([[Shkodra|Shkodër]], [[18 Qershor|18 qershor]] [[1950]]) ka qenë nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar.
 
== Biografia ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1950]]
Anonymous user