Ndryshimi mes inspektimeve të "Abedin Shehu"

310 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Abedin Shehu''' (Bicaj, 2 janar 1918 - Tiranë, 1988) ka qenë arsimtar, nëntoger i ushtrisë italiane, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarës...
(Faqe e re: '''Abedin Shehu''' (Bicaj, 2 janar 1918 - Tiranë, 1988) ka qenë arsimtar, nëntoger i ushtrisë italiane, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarës...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user