Ndryshimi mes inspektimeve të "Abedin Shehu"

91 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Abedin Shehu''' (Bicaj, 2 janar 1918 - Tiranë, 1988) ka qenë arsimtar, nëntoger i ushtrisë italiane, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarës...)
 
'''Abedin Shehu''' ([[Bicaj (Kukës)|Bicaj]], [[2 janar]] [[1918]] - [[Tirana|Tiranë]], [[1988]]) ka qenë arsimtar, nëntoger i ushtrisë italiane, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar.
 
== Biografia ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1918]]
Anonymous user