Ndryshimi mes inspektimeve të "Milo Qirko"

81 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Milo''' ose '''Mihal Qirko''' (Boboshticë, 15 gusht 1915) ka qenë nëpunës, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 191...)
 
'''Milo''' ose '''Mihal Qirko''' ([[Boboshtica|Boboshticë]], [[15 Gusht|15 gusht]] [[1915]]) ka qenë nëpunës, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar.
 
== Biografia ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1915]]
Anonymous user