Ndryshimi mes inspektimeve të "Makbule Çeço"

247 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Makbule Çeço''' (Shkozet, 21 korrik 1948) ka qenë pedagoge, nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1948 Kategoria...
(Faqe e re: '''Makbule Çeço''' (Shkozet, 21 korrik 1948) ka qenë pedagoge, nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1948 Kategoria...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user