Ndryshimi mes inspektimeve të "Makbule Çeço"

106 bytes added ,  2 vjet më parë
ç'na bene keto grate
(Faqe e re: '''Makbule Çeço''' (Shkozet, 21 korrik 1948) ka qenë pedagoge, nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1948 Kategoria...)
 
(ç'na bene keto grate)
'''Makbule Çeço''' ([[Shkozet]], [[21 Korrik|21 korrik]] [[1948]]) ka qenë pedagoge, nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar.
 
== Biografia ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1948]]
[[Kategoria:Ministra të Shqipërisë]]
[[Kategoria:Njerëz nga Durrësi]]
[[Kategoria:Gratë në Shqipëri]]
Anonymous user