Ndryshimi mes inspektimeve të "Luan Memushi"

226 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Luan Memushi''' (Salari, 11 nëntor 1951) është ish-pedagog dhe politikan shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1951 Kategoria:Ministra të Shqipë...
(Faqe e re: '''Luan Memushi''' (Salari, 11 nëntor 1951) është ish-pedagog dhe politikan shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1951 Kategoria:Ministra të Shqipë...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user