Ndryshimi mes inspektimeve të "Luan Memushi"

80 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Luan Memushi''' (Salari, 11 nëntor 1951) është ish-pedagog dhe politikan shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1951 Kategoria:Ministra të Shqipë...)
 
'''Luan Memushi''' ([[Salaria|Salari]], [[11 Nëntor|11 nëntor]] [[1951]]) është ish-pedagog dhe politikan shqiptar.
 
== Biografia ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1951]]
Anonymous user