Ndryshimi mes inspektimeve të "Jovan Bardhi"

22 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
{{për përmirësim}}
'''Jovan Bardhi''' (Kosovë e Madhe, [[15 shkurt]] [[1927]]) ka qenë ushtar, nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar.