Dallime mes rishikimeve të "Lista e qyteteve në Gjermani"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.171.53.67) dhe riktheu rishikimin 1741810 nga 82.83.22.53
(merko behaj)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.171.53.67) dhe riktheu rishikimin 1741810 nga 82.83.22.53)
* Murrhardt (Baden-Württemberg)
* Mutzschen (Sachsen)
* Mylau (Sachsen)
 
==N==
* Nabburg (Bayern)