Ndryshimi mes inspektimeve të "Taqi Skëndi"

351 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Taqi Skëndi''' (Korçë, 23 dhjetor 1916 - 1998) ka qenë mjek kirurg dhe ministër i shtetit shqiptar. == Biografia == ==Referencat == <references /> Kategoria:Biografi shqi...
(Faqe e re: '''Taqi Skëndi''' (Korçë, 23 dhjetor 1916 - 1998) ka qenë mjek kirurg dhe ministër i shtetit shqiptar. == Biografia == ==Referencat == <references /> Kategoria:Biografi shqi...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user