Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Projekti Matematikë"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''''[[Projekti]] [[Matematikë]]''' ëshë pjesë e Wikipedias që ka për qëllim koordinimin e artikujve që i takojnë kësaj teme, si dhe seleksionimin e degëve të Matematikës sipas kriterit shkencor. Në këtë fletë do të gjeni udhëzime, lidhje referuese, burime të dhënash, materiale shtesë etj.''
 
 
----
[[Ndihmë:Formula]]
[[/Përkufizime]]