Dallime mes rishikimeve të "Miti"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.110.138) dhe riktheu rishikimin 1830948 nga 1l2l3k
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.110.138) dhe riktheu rishikimin 1830948 nga 1l2l3k)
* [[Legjenda]]
 
[[Kategoria:Mitologji]]
]]