Ndryshimi mes inspektimeve të "1740"

53 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
wikidata interwiki
(→‎Vdekje: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
v (wikidata interwiki)
 
 
== Vdekje ==
 
<!--Kategorizimi dhe ndërwiki-->
<!--[[sq:1740]-->
 
[[Kategoria:Kalendari]]