Ndryshimi mes inspektimeve të "1903"

22 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
wikidata interwiki
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.93.59) dhe riktheu rishikimin 1748944 nga 2003:80:C90E:131E:9D83:2DC7:BF96:BBAF)
v (wikidata interwiki)
 
[[Kategoria:Kalendari]]
[[Kategoria:Vite]]
 
[[nv:1901 – 1950]]