Ndryshimi mes inspektimeve të "1977"

22 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
wikidata interwiki
(përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt, Maj → maj, Shtator → shtator, Dhjetor → dhjetor duke përdorur AWB)
v (wikidata interwiki)
 
== [[:Kategoria:Vdekje 1977|Vdekje]] ==
* [[25 dhjetor]] - [[Charlie Chaplin]], regjisor, aktor dhe komedian anglez (l. [[1889]])
 
[[nv:1951 – 2000]]